foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

Doradztwo zawodowe

SYGNALISTYKA MYŚLIWSKA W ZESPOLE SZKÓŁ
W TUŁOWICACH W 2014/2015 roku.


      W roku szkolnym 2014/2015 sygnalistyka myśliwska w Zespole Szkół w Tułowicach jest na dobrym poziomie rozwijając się i umacniając a tym samym przyczynia się do promocji szkoły w regionie opolskim i poza nim.
W minionym roku kształciło swoje umiejętności gry na rogu myśliwskim 24-ch uczniów i 4-ch nauczycieli osiągając średnio dobry poziom, który pozwolił na uczestnictwo w konkursach sygnalistów myśliwskich, głównie w klasie konkursowej dla średniozaawansowanych „B”.
Nowo powstały zespół nauczycielski „Hesperus” w marcu 2015 uczestniczył w warsztatach Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ w Garbiczu. Są to zajęcia dla początkujących trębaczy prowadzone przez muzyków profesjonalistów nauczycieli i filharmoników grających i uczących studentów na instrumentach dętych blaszanych przez Klub SM.

20151

20153

11-12 kwietnia 2015 r. odbył się X KACZAWSKI TURNIEJ SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH w Złotoryi w którym uczestniczyli sygnaliści ZS Tułowice:
ZSM „HESPERUS” w kl. C (podstawowej) w składzie Paweł Zmorawski (kierownik zespołu), Ewa Bernard, Justyna Pater, Justyna Jagieło. Zespół złożony z nauczycieli.

20154

 

ZSM „SILVARUM” – Reprezentacyjny Zespół ZS Tułowice złożony z uczniów najstarszego rocznika w składzie 6-cio osobowym. Zespół zajął w kl. „B” – III miejsce i w kl. MB – II miejsce tj. klasa muzyki myśliwskiej w stroju „b”.

20155

ZSM „SILVARUM II” złożony z uczniów kl. II TL w składzie cztero osobowym. Zespół zajął IX miejsce w kl. „C”.

20156

e-Dziennik

Biblioteka

Erasmus +

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna